Warszawa

program

17.10

 czwartek

20.00 Koncert Inauguracyjny
Filharmonia Narodowa, ul. Jasna 5
Sinfonia Varsovia / Chór Filharmonii Narodowej
Piano: Piotr Sałajczyk
Dyrygent: Sebastian Perłowski

W programie:

Hr. Wł. Żeleński – Gawot
Hr. Wł. Żeleński – Koncert fortepianowy es-dur op.60
***
Hr. Wł. ŻeleńskiChór Aniołów
***
K.Szymanowski – Symfonia no 3 Pieśń o nocy

18.10

 piątek

19.00
Teatr Stanisławowski / Łazienki Królewskie, ul. Agrykola 1
Sinfonia Brass / Adam Bałdych quartet / Zuzia Sitek

W programie:
Koncerty skrzypcowe:
M.Karłowicz / K.Szymanowski / G.Fitelberg
H.WieniawskiLegenda,
w aranżacji na zespół brassowy i trio jazzowe

19.10

 sobota

19.00
Teatr Stanisławowski / Łazienki Królewskie, ul. Agrykola 1
Aukso / Nikola Kołodziejczyk / feat. Tomasz Dąbrowski / Samuel Blaser

W programie:
N. Kołodziejczyk – Suita na trąbkę, puzon i orkiestrę smyczkową

20.10

 niedziela

12.00 recital pieśni
Teatr Stanisławowski / Łazienki Królewskie, ul. Agrykola 1
Małgorzata Walewska / Paweł Trojak
Piano: Dominika Peszko

W programie:
Pieśni Kazimierza Lubomirskiego
Op. 1 Rozmowa
Op. 3 Pierwiosnek
Op. 16 El sospeto
Op. 17 Jesienią
Op. 21 Pochód kozacki
Op. 27 Seguidilla et Romance

Op. 33 Pochód kozacki No. 2
Op. 52 Marie
Op. 59 Do Dniepru
Op. 60 Siwy koń
Op. 61 Gdyby orłem być

19.00
Teatr Stanisławowski / Łazienki Królewskie, ul. Agrykola 1
Polish Art Philharmonic / M.Maciaszczyk

W programie:
T. Szeligowski – Epitaphium na śmierć Karola Szymanowskiego
M. Karłowicz
– Serenada
P. Czajkowski
– Serenada

21.10

 poniedziałek

10.00
Filharmonia Narodowa, ul. Jasna 5
Orkiestra Filharmonii Lubelskiej
Piano: Dominika Peszko
Dyrygent: Wojciech Rodek

W programie:
J. WieniawskiWilhelm Milczek, uwertura dramatyczna
K.SzymanowskiIV symfonia koncertująca op.60
M. KarłowiczOdwieczne Pieśni op.10

20.00
Filharmonia Narodowa, ul. Jasna 5
Sinfonia Varsovia
Violin: Bartłomiej Nizioł
Dyrygent: Sebastian Perłowski

W programie:
Z. NoskowskiStep op.66
M. KarłowiczKoncert Skrzypcowy op. 8
Wł. ŻeleńskiDźwięki żałobne, andante elegijne op.36
P. Czajkowski  – Francesca de Rimini op.32

22.10

 wtorek

20.00
Bazylika Archikatedralna w Warszawie
 p.w. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela
Orkiestra i Chór Filharmonii Lwowskiej
Dyrygent: Volodymyr Syvokhip

W programie:
Zygmunt StojowskiModlitwa za Polskę op.49
Stanisław LiudkiewiczTestament
Karol SzymanowskiStabat Mater op. 53

kontakt

Agencja Artystyczna Kameny

31-309 Kraków, ul. Ehrenberga 31
tel. 604 42 05 05
kontaktmanageras@gmail.com
kameny.pl